19 Eylül 2016

D-Smart Net Hatalar Bitmiyor!

2 ay önce sözleşmemi uzattım firmayla ve her şey imzaya kadar iyi ve güzeldi sonrası malum bina tesisatı sorunu masalı zaten santral kurduracağım yanıma bu gidişle. Sonraki sorun modem talep ettim 2 gün sonra aradım bana adres ve firma ismi verdiler kayıt açılmış gittim firmaya modem almak için ama almak için değil vermek için açılmış güler misin ağlar mısın müşteri hizmetlerini arıyorum gene özür ve pardonlar. Bunu da geçtik sonuçta bu firmada normal bu şeyler bir baktım almadığım modemin parasını faturaya yansıtmışlar gel de çıldırma. Ne var ki olur böyle şeyler. Bir baktım adil kullanım kotam 75 GB olmasına rağmen 54 GB da hızım 3 sabitlenmiş ben anladım bunu müşteri temsilcisi 3 arkadaş anlamadı farklı bilgiler verdiler, ısrarla arkadaşım kotam dolmadan hızımı kestiniz dememe rağmen. Arkadaşlar 4 gündür arayacak bekliyorum. Bende firma kuracağım bu kadar işi bende yaparım zaten.

Muhammed 33 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Müşteri Temsilcisi19 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 19.09.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Müşteri Temsilcisi19 Eylül 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön