02 Kasım 2016

D-Smart Net Hangisinden Başlasam Bilemedim.

Aylardır internette kopma yaşıyorum. İlk zamanlar herhangi bir sıkıntım yoktu. Ama bir türlü buna bir çare bulamadılar. Her sorunda aradığımda da en az 40 dk. Telefonla bağlanmak için bekliyorum. Gayet sakin yaptığım arama sonunda müşteri temsilcisine bağlanana kadar (40 dk. Geçtiği için) sinir krizlerine giriyorum. Herhalde memnuniyetsiz insanlar o kadar çok ki tel yoğunluğundan ben bir müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. Modem ayarlarıma bile giremiyorum. "yetkilendirme başarısız" diyor. Önceden şifresiz girilen bu ayarlara nedense şimdi giremiyorum. Bu şikayeti yazarken bile müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışıyorum ama 20 dk'dır halen bir cevap yok. Gerçi 40 dk. yı bulmadı henüz ondan herhalde. Özellikle mi bekletiyorlar bilemiyorum, tüm telefon operatörleri ile anlaşmalılar gibime geliyor. Yoksa her aramada saatlerce bekletilmez. Yazık!

Yasemin 263 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02.11.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Kasım 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön