06 Nisan 2016

D-Smart Net Haksız Yere Fatura Kesimi!

Büyük tavsiyeler üzerine aldığım D-Smart interneti (benim sözlü ve yazılı beyanım olmadan) hatalı olarak başka apartmana bağlantı kuruldu. Defalarca aramama rağmen sürekli dile getirmeme rağmen herhangi bir sonuç alamadım. Üstelik görüştüğüm operatörler bu karışıklığın giderilmesi için bana aboneliği sonlandırma mızı söylediler. Daha sonra tekrar kayıt olmam gerektiğini söylediler. Bende artık çaresizlikten bir sonuç alamadığımdan aboneliğimi iptal ettim. Şimdi tarafıma hiç kullanmadığım internet için aboneliği iptal ettirme ücreti olan 446,68 TL'lik tutarında fatura çıkarıldı. Ben haksız yere bu hizmetini almadığım faturayı ödemek istemiyorum. Konuyu tüketici hakem heyetine bugün bildireceğim Konuyla ilgili tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

Ersoy 92 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi06 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 06/04/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi06 Nisan 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön