D-Smart Net Haksız Faturalandırma Yaptı!

İsmail Hakkı A. |

2623**** no'lu numara üzerinden D-Smart (smile adsl) internet kullanıcısıyım. Ben Adsl aboneliğimin iptal edilmesi için dilekçe verdim. Müşteri hizmetlerinden beni aradılar. Aboneliğimin iptal edilmemesini ve iki ay ücretsiz kullanım hakkı vermeyi önerdiler. Dilerseniz bu iki ay içinde aboneliğimi iptal edebileceğimi söylediler.

Görüşme kayıtlarım onlarda var. Bende kabul ettim. Adsl'i hiç kullanmadım. Buna rağmen bu yine fatura göndermişler. Müşteri hizmetlerini tekrar aradım ilgili kişiler sizi 3 gün içinde arayacak dediler kimse aramadı. Bu faturanın iptal edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  15:27

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 06/01/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 06 Ocak
  15:27

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.