29 Mart 2016

D-Smart Net Habersiz İnternet Hızını Düşürüyorlar.

Birkaç gündür tüm Türkiye genelinde sorun var diyip internetsiz kalıyorum ve üstüne de yetmezmiş gibi kimseye haber vermeden, izin almadan internet hızımı düşürüyorlar. 2-3 haftadır bu kaçıncı şikayetim. Kaç gün internetsiz kaldım. Neden kullanmadığım bir hizmetin bedelini ödüyorum? Neden benden habersiz, onay almadan ınternet hızım düşürülüyor? Bu iki soruma yetkili birisinden cevap bekliyorum. Aksi takdirde sözleşmemi feshedeceğim bilginize.

Mustafa 97 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa30 Mart 2016

    Peki bu AKN daha önce neredeydi? geçmiş aylarin kotasini da inceleyin. Bakin bakalım hangisinde AKN uygulanmis. bugüne kadar bir kere bile uygulanmamis olan bu saçmalık neden bu ay uygulaniyor?

  • D-Smart Net Temsilcisi29 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, ADSL 8Mb e kadar - limitsiz (AKN 50GB) tarifeden yararlanmaktasınız. Gerekli kontroller sağlandığında Mart 2016 döneminde 72,046 GB üzeri kota kullanımı yapıldığı tespit edilmiştir. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince bulunulan ayda yararlanmış olduğunuz tarife için 50 GB AKN’ nin aşılması durumunda kullanım hızınız en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak olup dönem sonunda normal hızına dönecektir. Sözleşmenizin 3.2.2. maddesinin 'C' bendin de ABONE, aldığı hizmette temin edilen hızın ulaşılabilecek en yüksek hız olduğunu, internet hızının bazı dış ( alt yapı sağlayıcı, bağlantı yapılmak istenen noktanın yeterliliği veya yoğunluğu vb.) ve iç ( ABONE lokasyonundaki altapıya ilişkin) faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilceğini ve bu nedenlerle D-SMART'ın sorumluluğunun bulunmadığını kabul ve beyan eder bilgisi yer almaktadır. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi29 Mart 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön