15 Ekim 2016

D-Smart Net Haberim ve İsteğim Olmadan Sözleşmemi Uzatmış...

3-4 senedir kullanıcısı olduğum D-Smart Net taahhüdüm 9 ay itibariyle bitmiş olmasına rağmen müşteri hizmetlerini arayıp hattımın nasıl kapatılacağını sorduğumda kapatamayacağımı 1 yıllık sözleşmemin Eylül 2016 da bitmesi gerekirken Ocak 2017'e uzatıldığını ve kapatmak istersem cezai ücretin faturama yansıtılacağını söylediler Benim uzatma işlemi yapmadığımı ilettiğimde nakil veya dondurma işlemi yapmışsınız dedi ben 5 yıldır aynı adreste ikamet ediyorum ve sözleşmeyi dondurma işlemi talep etmedim. Bu saçma sorunun hemen düzeltilmesini ve hattımın kapatılmasını istiyorum. Buradan düzelmez ise ilk yapacağım iş tüketici mahkeme heyetine gitmek.

Zafer 47 Okunma

Cevaplar

  • Zafer 19 Ekim 2016

    Bugün (19.10.2016 11:40) itibariyle D-Smart net bana ulaşmış olup sözüm ona müşteri hizmetlerinden daha yetkili birisi beni sadece bilgilendirme amacıyla aradığını sözleşmede bi değişiklik yapamayacağını belirtti. Ben nakil ya da dondurma işlemi gerçekleştirmediğimi söylememe rağmen daha önce nakil ya da dondurma işlemi gerçekleştirmişsiniz demişlerdi şuanda 2 fatura ödememişsin geçmişten askıya alınmış ve 2 ay eklenmiş sözleşmeye dedi. Arkadaşım ben 2 aylık faturamı ödememiş olabiliriim. şehir dışındaydım ilgilenemedim kredi kartım yok otomatik ödeme talimatı veremedim. Benden 2 fatura için hat kapama ücreti alabilirsin faizini alabilirsin hatta o 2 ayın faturasını şehir dışındayım ve kullanmadım diye bedelini almayıp biz 2 ay sözleşmenize ekledik onları ödersiniz dersiniz amenna ama bana o 2 ayın fatura bedelini ödetip üstüne bir de 2 ay sözleşmeme ekleyemezsiniz. En alt tabaka müşteri hizmetlerinden birini bilgi amaçlı arattırmayın bena bu haklı davamda arayacak özür dileyecek yardım edecek biriyle muhatap edin. Sıkıldım bu işten artık. buradan sorunum hallolmaz devam ederse en yakın mercilere suç duyurusunda bulunacağım bu düpedüz soygundur eşkıyalıktır!.

  • D-Smart Net Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.19.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi17 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön