D-Smart Net Güvenlik Kodu Bulunamıyor Yada Gönderilemiyor!

Vefa A. |

D-Smart Net abone olalı yarım sene oldu. Hala dönüş yapacaksınız bana. Vereceğiniz teknik hizmet
olmaz olsun! Sözleşmem bittiğinde beni 2 dk tutamayacaksınız tekrar yazacağım. Sorun şu online hizmetlerde aboneliğim gözükmüyor telefonumu giriyorum güvenlik kodu da gelmiyor ne ödeme yapabiliyorum ne hizmetlerden yararlanabiliyorum.

Belki on defa telefonla aradım teknik servisi (08502660266) dönüş yapılacak dediler o kadar ne gelen var ne giden nasıl bir web sitesi alt yapısı varsa kimse çözemiyor sorunu - online olarak kota sorgulamak falan istiyorum hiçbirini yapamıyorum ya derhal sorunun çözülmesini istiyorum. Diğer türlü tüm tanıdıklarıma D-Smart Net almamaları içinde elimden geleni yapacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Online İşlemler Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Vefa A.
  09 Aralık
  12:44

  sikayetvar.com valla size helal olsun buraya bir şey yazınca firma hergün arar oldu deminde sorunumu çözdüler sonunda çözdükleri için mutluyum ama madem bukadar kolaydı neden onca süre bekletildim bunun kızgınlığını kolay kolay atamıcam galiba .. yine iyi niyetli bir şekilde bitireyim sorunumu çözenlere teşekkürler

 • Vefa A.
  09 Aralık
  10:39

  evet mesajı yazdıktan sonra geri dönüş oldu ama teknik servis müşteri hizmetlerine orası tekrar teknik servise bağlayıp durdu sonuç yokk daha kendi sistemlerine hakim değiller kimse sorunu nasıl çözeceğini bilmiyor

 • 05 Aralık
  10:08

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart