17 Ekim 2016

D-Smart Net Gerçekleşmeyen İnternet Nakil!

1 hafta önce gerçekleştirilen nakil işleminden sonra internetim çalışmıyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda bağlanma süresi 20 dakikadan az hiç olmadı. 5 gündür aradığıma göre faturam D-Smart yüzünden bu ay fazla gelecek. Ayrıca her gün teknik destek istediğim halde eve gelmeleri gerektiği halde hiç gelen giden yok. Bu işlem bu kadar zor bir işlem değil, üstelik sitede oturuyorum. Adres gayet net. Eve gelip kontrol etmeleri bu kadar uzun nasıl oluyor? Müşteri hizmetlerinin lakayt tavırlarıda çabası. Bu kadar fiyasko başka hiçbir firmada yok. Kullanmadığım internet paramıda faturama yansıtırsanız yasal işlem başlattıracağım.

Yeşim 287 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 17.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Yeşim 17 Ekim 2016

    7 günü geçti hala tarafıma ulaşılıp herhangi bir gelişme kaydedilmedi ve muntazam olarak her gün yine ben sürekli müşteri hizmetlerini arıyorum. Ve üstelik her seferinde kayıt oluşturuluyor ama hiçbir dönüş yok nasıl utanmaz bir firma çıktınız. Sadece arkadaşlarınızın yaptığı orada kayıt almak! Yeter artık bu kadar saygısızlık sorumsuzluk olamaz illa işi ciddi boyuta taşıyınca mı eve gelip teknik destek sağlayacaksınız?

  • D-Smart Temsilcisi17 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön