17 Eylül 2015

D-Smart Net Fiber İnternet Problemi!

Fiber internetim 3. gündür çalışmıyor. Fiber Modem (Turkcell Superonline'a ait Huawei marka) çalışmıyor, hiçbir ışığı yanmıyor). Sürekli arıza talebi açıyorum ama beni aramadan kapatıyor talebi, D-Smart teknoloji danışmanları. Bunun sebebi de sanırım arıza talebinin belli bir süreden fazla açık görünmemesi. Yarın dördüncü gün olacak ama D-Smart'tan şu anda ne yapılacağına dair hiçbir bilgi gelmedi. Telefona çıkan arkadaşların da destek verme imkanı yok, pek bir şey bilmiyorlar. En son çıkan arkadaş teknoloji danışmanımız sizi 15 dakika önce aramış dedi. Sonra benim ciddiyetimi görünce kendisi de özür dilemek sorunda kaldı. Kimse de yetkili değil telefona çıkan kişilerden.

Mustafa 112 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi23 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Teknik birim internet bağlantısındaki probleminizle ilgili arıza kaydınızı almış ve altyapı sağlayıcısı tarafından 18/09/2015 tarihinde bağlantı probleminiz giderilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi18 Eylül 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön