D-Smart Net Fazla Fatura Yolladı!

Fatih Ç. |

Ekim ayında D-Smart TV ve internet hizmetimi başka bir ile nakil yaptırdım. Şuan apartmanımda internet altyapısı olmadığı için internet kullanamıyorum. d smart beni arayıp 2 ay boyunca internet ücreti almayacaklarını (kasım-aralık) karşılığında hiçbir şey beklenmediğini bildirdi. Tabi sevindik. İlk ay almadılar evet. Ama aralık ayında indirimi geçtim normalde 82,99 lira olan faturam 98,46 kuruş geldi. Sabit fiyat garantisi olmasına rağmen hiç kimse ne olduğunu açıklayamıyor bana. Ses kayıtlarımı dinleyin dedim karşımda muhatap yok. Defalarca itiraz ettim her seferinde olumsuz sonuçlandı. İndirimlerini isteyen yok ama gelen 15 liralık fazlalık kimse tarafından açıklanamadı. Çözüm hakem heyeti.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Aralık
  10:32

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 26/12/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da info@dsmart.com.tr adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 22 Aralık
  09:56

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren
  0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart