D-Smart Net Faturamı Zamanında Göndermedi!

Mehmet Y. |

2 yıldır abone olduğum D-Smart Net(smile adsl), ilk defa faturamı zamanında göndermedi.
Her ay faturalarım ay başında gelir son ödeme tarihi o ayın 15-20'si civarında oluyordu. 2013 Kasım ayı faturam halen gelmedi. İnternetten "müşteri iletişim formunu" nu doldurup gönderdiğimde ilkinde yanıt alamadım, 2.sinde ise en kısa sürede faturamın gönderileceğini belirttiler.

Ayrıca müşteri hizmetleri telefon numarasını aradığımda sistemde kayıtlı cep telefonu numaramı girmem isteniyor, kayıtlı numaramı girince yanlış veya eksi numara tuşladığımı söylüyor.
İlgilenilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  11:20

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 05/12/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 04 Aralık
  16:47

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.