03 Aralık 2013

D-Smart Net Fatura Sorunu İçin Dönüş Yapmadılar!

D-Smart Net'ten almış olduğum hizmette yanlış bilgilendirilmeden dolayı firma yetkililerine yapmış olduğum itiraz haklı bulundu. Kendileri 2 ay fatura almama konusunda bana teklifte bulundular fakat ben bunun zararımı karşılamadığını söyledim eğer 3 fatura almazsanız zararım karşılanmış olur dedim. Kendileri bu konuda yardımcı olacaklarını söylediler. Fakat konu ile ilgili kimse dönüş yapmadı. Ayrıca ilk vermiş oldukları 2 fatura almama konusu da rafa kalktı çünkü 3 aydır fatura ödüyorum.

Emrah 174 Okunma

Cevaplar

  • Emrah 05 Aralık 2013

    ilk aramada müsait olmadığım için açamamıştım fakat ikincide işim yoğun olduğu ve müsait olmadığım halde çağrıya cevap verdim. kendilerine müsait olmadığımı daha sonra aramalarını söyledim. ama firma yetkilileri tarafından tekrar aranmadım.

  • D-Smart Net Temsilcisi05 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 04/12/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön