17 Ekim 2016

D-Smart Net Fatura Düzenleme Sorunu.

1 ay süre için kullanım sağladığım D-Smart internet aboneliğimi internetimin sık sık bağlantısının kesilmesi defalarca çağrı merkezi üzerinden dile getirmeme rağmen sonuç alamadım ve mağdur duruma düştüm. Bundan dolayı farklı firmaya geçiş işlemi sağladım geçiş işlemi 31.08.2016 tarihinden olmasına rağmen tarafıma hala cayma bedeli faturası düzenlemediler. Her seferinde aramama rağmen herhangi bir sonuç elde edemedim. Müşteri temsilcilerin ilgisiz ve yardımcı olmamasından dolayı mağdur durumdayım.

Semih 40 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 25.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Semih25 Ekim 2016

  Oluşturmuş olduğum 2. şikayet formu hala beklemekteyim. 1 aylık internet kullanıcısıyıdm. İnternette altyapı sebeplerin dolayı internet bağlantısı kesildi D-Smart yetkilileriyle telefonla görüşmeme rağmen herhangibir sonuç elde edemedim. Hizmetten hiç memnun olmadığım için farklı internet hizmeti sağlan firmaya geçişi 30.08.2016 tarihinde gerçekleştirdim. Bir buçuk aydır telefonla görüşmeme rağmen kendilerinden fatura düzenlenmesi hakkında bilgi alamadım her seferinde işleminiz kayıtlarımıza alındı en kısa sürede dönüş yapılacağını söylediler fakat arasalarda herhangi bir sonuç elde edemedim,17.10.2016 tarihinde şikayetimi yazdıktan sonra tarafıma tarafıma bildirim geldi ve aynı durum tekrardan devam ediyor. Sonuç yok ve hala bekliyorum. Kesinlikle D-Smart'ı düşünmeyin mağdureyiniz halinde bir şey yapılmıyor. Mağduriyetimiz firmayı itibarsızlaştırmasına rağmen yetkililer sonuca varmıyor

 • Semih20 Ekim 2016

  Merhabalar, sizlerden konu hakkında bilgi beklememin 48 saati aşması ve tarafıma herhangi bir bilgi ulaşmadığını tekrardan üzülerek belirtmek isterim. Sizlere daha önce de söylediğim gibi bir buçuk ayı aşkın süredir sizlerden tahhaddütten cayma bedeli faturamı istememe rağmen, tarafıma belirtmiş olduğunuz [email protected] Dsmart.com.tr adresine sizlere mail atmama, müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen bir sonuç elde edemedim. . Sizlere faturama ihtiyacım olduğunu defalarda söylememe rağmen bir sonuç elde edememek ilgisiz olan hizmetinizin kalitesini gözler önüne seriyor. Sizlerden konu hakkında çözüm bekliyorum fakat herhangi bir yardımınız olmadı. Ve gerçekten sizlerin hizmetinizin gerek sizlerin müşteri iken, gerek şuanda sizlerden bir talebimin bir buçuk aydır herhangi bir sonuca ulaşamaması müşterilerinize sağlamış olduğunuz bu hizmeti herkesin okuyup bir kez daha düşünüp kendilerinde bulunduğum duruma düşmemeleri için tekrardan düşünmeleri isterim. Umarım sizlerin de bu durumu bir kez daha düşünmenizi isterim hizmetinizde iyileştirmek için bir girişimde bulunursunuz. Teşekkürler.

 • D-Smart Net Temsilcisi17 Ekim 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön