D-Smart Net Fahiş Fatura...

Osman Tuna A. |

D-Smart son 3 aydır fahiş fatura gönderiyor. Eylül ve Ekim aylarına ilişkin faturalarına itiraz ettim, internette kota aşmışsınız dediler. Kasım faturasına itiraz ettim, inceleme yaptık kota aşımı yok. Bu fatura böyle oldu ama önümüzdeki 2 ay ücretsiz kullanım sağlayalım dediler. Bende önceki 2 ay faturalarımın da aynı gerekçe ile fahiş geldiğini, o aylara ilişkin mağduriyetimi de giderin dedim.

Dün sonucu öğrenmek üzere aradığımda kasım ayı ile ilgili söylediklerini de inkar ettiler. Bu firmaya nasıl güvenebileceğiz? Ölçüde kendilerinde, kalemde kendilerinde. Kafalarına göre fahiş faturalar düzenleyip gönderiyorlar.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Tuna A.
  25 Aralık
  11:11

  BTK'nın duruma ilişkin GSM yolu ile, GSM numarası yoksa e-mail yolu ile e-mail'de yoksa PC ekran çubuğunda kota kullanım bilgileri hususunda abonenin bilgilendirmesi gerekir şeklinde karar almış olmasına, bilgilendirme yapılmadığı hususunda müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede durumu dile getirmeme ve müşteri temsilcisi arkadaşın da haklılığımı onaylamış olduğu halde hala kota kullanımı hususunda bilgilendirilmiyor ve tarafıma fahiş faturalar düzenlenmeye devam ediyor. Savcıda kendileri Hakimde kendileri. Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar! Haklarım konusunda fikri olan var mı arkadaşlar?

 • Osman Tuna A.
  24 Aralık
  12:17

  Daha önce haksız yere yaptıkları tahsilatı önce inkar ettiler, sonra benim çok şikayet ettiğimi, aslında ödemelerinin haklı olduğunu ama şikayetlerimi dikkate alarak bana indirim yapacaklarını söylediler (madem haklısınız neden indirim sağlıyorsunuz). Bana yansıttıkları ek ücretlerin kaynağı olan kota kullanımımı kendi internet sitelerinden sorgulamak için 1 saattir uğraşıyor ama bir türlü başaramıyorum! Aklı olan, bu şirketten uzak durur arkadaşlar. Caymak istiyorum ama 800 TL gibi saçma sapan bir cayma bedeli çıkıyor. Haraç öder gibi dediklerini ödüyoruz. Aklıma yanayım!

 • 11 Aralık
  09:50

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.10.12.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • 03 Aralık
  16:35

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart