D-Smart Net Elemanı Yüzünden Faturalar Fazla Geldi Kabul Edildi Ama..!

Emre A. |

D--Smart Net bana kampanyaya şubat ayından itibaren geçiş olmuştur dediler ama yapmamışlar tamamen orada çalışanların hatası benim hiç bir suçum yok şubat faturası gelince fark ettim geçmediğimi aradım söyledim durumu mart ayına bonus olarak düzeltilecektir daha az fatura gelecektir denildi ama mart faturasını gelince gördüm yine düzelmemiş. Tekrar aradım yine bana haklı olduğumu 48 saat içerisinde size geri dönüş yapılacaktır denildi.

Ben 72 saat sonra aradım tekrar 24 saat içinde bizden haber bekleyin denildi arayan soran yok tabi ki. Ocak (49.00TL-60.00TL) şubat (26.90TL-51.62TL) mart (26.90TL-60.79TL) aylarında gelmesi gereken faturalar ve gelenler şöyledir. Bu sorunun artık çözülmesini istiyorum

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Personel Davranış Üyelik / Paket Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mart
  16:40

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 13/03/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Emre A.
  13 Mart
  00:06

  Kampanyaya geçirdik diyorlar ama 3 aydır kampanyaya geçirilmedim ve 3 aydır az gelmesi gereken faturalar kampanyasız fiyattan geliyor ve az önce aradım hala kampayaya geçmemişsiniz diyorlar böyle saçmalık görmedim smile adsl iken daha disiplinli ve müşteri memnuniyet politikası güdüyorlardı şimdi ilgilenmiyorlar bile.