26 Şubat 2015

D-Smart Net Düşük Kalite, İlgisizlik!

Geçen hafta D-Smart Net tarafından aranıp, TTNET aboneliğimden D-Smart Net'e geçmek üzere ikna edildim. Büyük bir sorun olmasa da gönderilen modem bozuk çıktı elektrik dahi gelmiyor.
D-Smart Net müşteri hizmetlerini aradığımda gelip modeminizi değiştirin denildi, daha iki gün önce abonesi bozuk modem getirildi benim gidip değiştirmemi söylediler.

Gidip onlardan modem almak yerine parayla başka bir modem satın aldım.
Daha sonra kullanmaya başladık, yavaş ve kullanışsız bir bağlantı kalitesiyle uğraşırken tekrar aradım. Sorunun TTNET alt yapısından kaynaklandığını ve alabileceğim en iyi kalitenin bu olduğunu söylediler bu da doğrudur muhtemelen fakat TTNET kullanıcısıyken bundan daha kötü değildi.

Oğuz 254 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi26 Şubat 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön