18 Kasım 2013

D-Smart Net Dünyadaki En Uzun İnternet Nakli!

Ağustos ayında Bursa'ya taşındım ve Haziran 2012'den itibaren 2 senelik taahhüt verdiğim D-Smart Net üyeliğimdeki internet hattımı yalın Adsl olarak değiştirerek Bursa'ya nakil yaptırmak istediğimi Ağstos sonu-Eylül başında belirttim ancak internetimi sağlıklı olarak Ekim sonu-Kasım başında kullanmaya başlayabildim.

Bu süre içinde sürekli müşteri hizmetlerine bağlanıp süreci öğrenebilmek için saatlerce telefonda bekletildim ve işlemin uzun sürdüğü vs., daha sonra evdeki hatta sorun olduğu ve bunu benim düzelttirmem gerektiği söylendi.

Ayrıca 2 aylık süreç boyunca kesintisiz fatura yansıttılar, kullanmadığım süreçteki hakkımı talep ettiğimde de sözleşmede böyle bir hakkımın olmadığını söylediler!

Kerim 68 Okunma

Cevaplar

 • Kerim27 Kasım 2013

  Numaramı güncelledim.Aramanızı bekliyorum..

 • D-Smart Net Temsilcisi27 Kasım 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 19/11/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Kerim21 Kasım 2013

  Şikayetime karşılık yazdıkları yapmacık mesajdan başka hiçbir gelişme olmadı..Şikayet var sitesinde incelediğim şikayetlerin hepsinde de aynı sakinleştirme mesajı var zaten.

 • D-Smart Net Temsilcisi18 Kasım 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön