07 Nisan 2015

D-Smart Net Çifte Standart Uyguluyor ve Bunu Kabul Etmiyorlar.

1 yılı aşkın süredir D-Smart kullanıcısıyım son 3 aydır internetim kullanılamaz durumda sürekli kopmalar ve hız düşmesi yaşıyorum. Sürekli arıza kaydı oluşturuluyor. En son olan görüşmemde oturduğum caddede fiber alt yapının olmadığı bu yüzden sağlayıcının zayıf kaldığı söylendi diğer aramamda bunu tekrar söylediğim de Telekom alt yapısı kullandıklarını ve online bağlantı kurduklarını bu konuda bir şey yapamadıklarını söylediler.

Bu resmen çifte standarttır bende aynı parayı ödüyorum ve merkezi bir yerde yaşıyorum çoğu yerde fiber altyapı varken neden benim caddem de bunun olmadığı sorunun bundan kaynaklı olduğu söyleniyor? En kısa zamanda soruma açıklık getirilmesini talep ediyorum.

Mert 122 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi07 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 07/04/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi07 Nisan 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön