21 Şubat 2015

D-Smart Net Ceza Öder Gibi Fatura Ödüyorum.

20.02.2015 tarihinde kredi kartı hesabımdan 82 lira kesilmiş. Bu neyin faturası? Ceza öder gibi fatura ödüyorum. İnternet hizmeti hesaplı diye D-Smart'a geçtim. Geçtiğime pişman ettiniz. Aboneliğimi iptal ettirecektim, abonelik değişikliği yaptığınız için vazgeçtim. Bu işe bir çözüm bulun artık. Elimde fatura bile yok, siz para çekiyorsunuz. İnternet sayfanızdan son faturayı incelemek istediğim de hiçbir şey çıkmıyor. Fakat diğer faturalar görünüyor. Yalın ADSL aboneliği 51 lira değil mi? Yalın ADSL bağlantı ücretini de üzerine koysanız yine 82 lira etmiyor. Bu işin sonu mahkeme görünüyor. Birazcık vicdanınız varsa ve aldığınız parayı hak etmek istiyorsanız işinizi doğru düzgün yapın.

Selim 110 Okunma

Cevaplar

  • Selim 20 Mart 2015

    TTNET'i pahalı diye iptal ettirdim. Onlar 74 lira alıyordu. Onları da geçtiniz. Yazıklar olsun.

  • Selim 20 Mart 2015

    Mart ayı faturası 82 lira kesilmiş. Geçen ay yanlışlık yok dediniz, yine mi yanlışlık yok? İnsanları enayi yerine mi koyuyorsunuz? İsterseniz ceza kesin. Bıktırdınız artık. İptal ettireceğim. Zorla küfrettireceksiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi23 Şubat 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön