11 Ağustos 2016

D-Smart Net Cayma Ücreti.

D-Smart Net abonesi oldum yanında D-Smart hediye ettiler. Daha sonra interneti kapattığımda siz D-Smart abonesisiniz diye beni uyardılar. D-Smart'ı kapatın dediğimde benden cayma bedeli olarak 159 TL istediler.

Duran 166 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi11 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 09/08/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. 15/07/2016 tarihinde imzalamış olduğunuz sözleşme doğrultusunda Single İnternet Abonesine İnternet + D-Smart Kampanyası bilgisi yer almakta olup fiyat bilgisi bulunmaktadır. Taahhütlü sözleşmenizden süresinden önce caymanız halinde taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar size sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamını taahhüt sonlandırma bedeli olarak talep edilmektedir. Bunun dışında fesih talebiniz nedeniyle herhangi bir cezai bedel talep edilmemektedir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi11 Ağustos 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön