D-Smart Net Cayma Bedeli Çok Yüksek!

Atilla A. |

D-Smart Net 24 ay taahhütlü abonesiydim, İnternet'im de sürekli kopmalar yaşadım. Müşteri hizmetlerini aramama rağmen sorun giderilmedi, bu sebepten dolayı taahhüt sürem dolmadan aboneliğimi sonlandırdım. 220 lira abonelik sonlandırma bedeli çıkarttılar.

Ben başka bir servis sağlayıcı ile anlaşma yaptım ve yaptığım anlaşma gereği fatura ibraz etmem gerekiyor ki sonlandırma bedelini karşılasınlar.

3 ay geçmesine rağmen tarafıma fatura gönderilemedi, müşteri hizmetlerini aradığımda her defasında farklı bir bahaneyle karşılaşıyorum. Bir faturayı gönderemeyecek kadar kapasitesi düşük bir firmanın yıllarca abonesi olduğum ve onlara para kazandırdığım için kendime kızıyorum. Umarım bir çözüm bulurlar.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Atilla A.
  27 Şubat
  20:32

  Ben sadece ödemiş olduğum sonlandırma bedeli faturasının ibrazını istiyorum. Tarafıma hala istediğim fatura gönderilmedi.

 • 27 Şubat
  13:17

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 27/02/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Atilla A.
  16 Şubat
  20:16

  Hala tarafıma istediğim fatura ibraz edilmedi.

 • 12 Şubat
  13:48

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.