27 Ekim 2015

D-Smart Net Çağrı Merkezi 20 Dakika Boyunca Telefonda Beklememe Rağmen Yanıt Vermiyor.

D-Smart yalın internet aboneliğimi iptal ettirmek için dilekçe gönderdim. Dilekçemin ellerine ulaştığını teyit etmek için müşteri hizmetlerini aradım ve ulaştığını söylediler. İptal sürecinin nasıl işleyeceğini sorduğum zaman 4 gün sonra tekrar müşteri hizmetlerini arayıp modem teslimi yapıp yapmayacağımı, teslim edeceksem nereye bırakmam gerektiğini öğrenmemi söylediler. Çünkü bazen modem için attıkları SMS müşterilerine ulaşmayabiliyormuş ve SMS atıkları günden sonra 7 gün içinde modemi teslim etmemiz gerekiyormuş. Ancak aradan 4 gün geçtikten sonra kaç kere müşteri hizmetlerini aradıysam telefon başında 20 dk bekledim ve telefonum açılmadı. Şu an iptal sürecim hakkında bilgi alamıyorum!

Kevser 56 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi28 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 28/10/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi28 Ekim 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön