D-Smart Net Çağ Dışı İptal İşlemi!

Ceyhun Y. |

Kampanya dahilinde D-Smart + Sınırsız internet üyesiyim 24 ay taahhüdüm yeni başladı. Kampanya dahilinde bilgi almak için aradılar, laf kalabalığı ile üye yaptılar, hafta sonu demediler üyeliğimi ve internetimi bağladılar. 2 gün interneti kullandım bir haftadır internetim yok.

Defalarca aramama rağmen arıza kayıt formu oluşturduk 48 saat sonra döneceğiz diyorlar, ama sorunum giderilmiyor. Üyeliğimin acil bir şekilde iptal edilmesini istiyorum. Yok posta yoluyla iptal ediliyor dediler. Hangi devirde yaşıyoruz postamı kaldı?

Nasıl bir telefonda üye yaptıysanız o şekilde üyeliğimin iptal edilmesini istiyorum. Aksi halde önce tüketici hakem heyetine sonrada başka yargı yoluyla hakkımı arayacağım...

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mayıs
  17:53

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 23/05/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.


  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.