01 Şubat 2016

D-Smart Net Burnundan Getirdiler İnterneti!

Sürekli bağlantı kopuyor bu gün 3 defa aradım düzeltemediler. çoğu sitelerde hiç girmiyor yasaklı site değil bir şey değil D-Smart Net'e bir kazayla girdik çıkamıyorum. Sözleşmeniz var çıkarsanız bu kadar para ödersiniz diyorlar hizmette yok yarım saat müşteri hizmetler telefonunda bekledim en son kapattım. Şu an interneti tamamen kapattılar bir yıldır burnundan getirdiler o kadar kızdım ki bilgisayarın interneti yok şu an cep telefonun kendi internetinden yazıyorum şu an bu yazıyı. Bunlardan interneti aldığım defalarca beni pişman ettiler.

Hacı 37 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 01/02/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Şubat 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön