11 Aralık 2013

D-Smart Net Bozuk Modem Gönderdiler!

Telefonda 30 dakikaya yakın bekleyerek bağlandığım D-Smart Net müşteri temsilcisi modemin bozuk olduğunu iletti. Çözümleri: Yeni bir modem alıp onların gönderdiğinin yerine takmam ve modemden olup olmadığını anlamak. Ya sonra...

Modem bozuksa yeni aldığım modem elimde kalacak ve D-Smart Net'ten aldığım parasını ödediğim modem için para ödemiş olacağım. Değilse, yine modem elimde kalacak internete bağlanamayacağım. Hizmetini alamadığım sözde hizmet için para ödüyorum.

Önceki şikayetimde ne arayan ne soran oldu. Taahhütlü olduğundan iptal de ettiremiyorum. Müşteri temsilcilerine bağlanmak ölüm. Ki bağlansan ne fayda. Ancak stres yaratıyorlar...

Tunç 94 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi24 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 23/12/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi23 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Tunç16 Aralık 2013

    Hata bende, bu adamlardan hizmet almak mı ? Asla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön