D-Smart Net Bozuk Modem Gönderdi!

Yağmur Y. |

D-Smart'a abonelik başlattıktan 10 gün sonra modemimizi müşteri hizmetlerini defalarca aradıktan sonra zorla gönderdiler ki yasal süre 7 gündü. İptal etmek istedim, ısrar ettiler özür dilediler vazgeçtim.

Gelen modem bir sonraki gün çalışmadı, tekrar özür dileyerek modemi ilettiğimiz taktirde aynı gün yeni modem iletileceğinin sözünü verdiler. 3 gün doldu hala modem ortada yok, arıyoruz müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz. Saatlerce telefonda bekliyoruz sürekli telefonlar yoğun.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Kasım
  11:50

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 22/11/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Yağmur Y.
  22 Kasım
  16:12

  Musteri hizmetlerinden arayarak verdiginiz cevap cok komik! \'Su anda modeminizin neden gec iletildigi bilgisine ulasamiyoruz.\'

 • Yağmur Y.
  22 Kasım
  16:10

  Musteri hizmetlerinden arandim evet, soylenenler cok komik; neden modeminizin gec ulastigi bilgisine su an da ulasamiyoruz. Saka gibisiniz :)

 • 21 Kasım
  16:14

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.