10 Ocak 2015

D-Smart Net Bölgesel Çalışma Sorunu!

Yaklaşık üç aydır internetim gidip geliyor. Müşteri hizmetlerini ilk aradığımda kısa süreli bir problem olduğunu birkaç saat içerisinde düzeleceğini söylediler fakat ertesi güne kadar bağlantı yoktu. 3 ya da 4 kez aynı durumu yaşadım ve gün boyunca internetsiz kaldım.

23.12.2014'te aradığımda ise bölgemde çalışma olduğu için şikayet kaydımı aldılar. 48 saat içinde dönüş yapılacağını belirttiler fakat bir dönüş olmadı. Tabi yine ertesi gün bağlantı vardı. Yaklaşık 2 gündür ise internetim 15-20 saniye arayla gidip geliyor. Aradığımda bölgemde 1 aydan fazla süredir devam eden bir çalışma olduğunu söylüyorlar. En saçması da kimse çalışma ne zaman bitecek bilmiyor.

Süha 655 Okunma

Cevaplar

 • Süha19 Şubat 2015

  Bu nasıl bir saçmalıktır anlamadım gitti. Her ay bölgesel çalışmamı olur. Daha geçen ay bölgenizde iki aydır süren bir çalışma var denmişti. Fakat Türk Telekom yetkilileri geldiğinde problem modemde çıktı ve modem değiştikten sonra sorun kalmadı. Modemin değişmesi bölgesel çalışmayı tamamladı ne hikmetse. 1 ay geçti yine internette problem var ve teknik destek hattı 18.02.2015 tarhinden itibaren başlayan yeni bir bölgesel çalıma olduğunu söylüyor. Her ay yeni bir bölgesel çalışma olması normal mi? Bölgesel çalışmalar plansız mı yapılıyor? Her aradığımda ne kadar süreceğini bilmiyoruz deniliyor. Yaşadığım bunca saçmalıktan sonra sözleşmeyi ücretsiz feshetme hakkım yok mu?

 • Süha21 Ocak 2015

  11 gün oldu abartısız her gün arıyorum. Bu güne kadar sorun alt yapı kaynaklı bölgesel bir sorun, Türk Telekom'u arayıp bilgi alabilirsiniz diyorlardı. Aradım Türk Telekom bana hiçbir şekilde bölgesel bir problem yok sorun DSmartNet kaynaklıdır dediler. Tekrar DSmartNet 'i aradım Türk Telekom'dan bana verilen bilgileri. Ne hikmetse bu güne kadar bölgesel alt yapı kaynaklı denilen sorun bugün "Genel" olarak nitelendirildi yani sorunun kaynağı araştırılacakmış. Bunun içinde arıza kaydı oluşturmayı önerdiler ama bana 10 gündür her aramamda daha önceden bir arıza kaydım olduğu için başka bir arıza kaydı oluşturulamadığını söylüyorlardı. Sonuç olarak utanmadan arıza kaydınızı aldık 48 saat içinde çözüm sunulacak dediler (not: 1 aydır aynı standart cevap). Taahhüt gerekliliklerini yerine getiremiyorsanız benim aboneliğimi sonlandırın dediğimde ise 600 küsur lira para istediler. Bu kadar müşteriyi hiç olarak gören bir firma ne gördüm ne duydum.

 • Süha14 Ocak 2015

  3 gün oldu ne gelen var ne giden. Üstelik iki kez aradım son durum nedir diye. Ama her aradığımda şimdilik bir şey söyleyemeyiz diyorlar. Böyle rahatlık görmedim. Hayır madem bana sözleşmede belirttiğin hizmeti sağlayamıyorsunuz bari sözleşmeyi ücretsiz feshetme hakkı verin. Bende başka bir sağlayıcıya geçeyim.

 • D-Smart Net Temsilcisi12 Ocak 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön