D-Smart Net BLU Hakkında Müşteri Hizmetlerinin Bilgisi Yok!

Oğuzcan S. |

1 ay önce D-Smart Blu ve D-Smart net bağlattık evimize arkadaşımın üzerine olan abonelik ile D-Smart Bluya bağlanmaya çalıştığımızda e-mail gönderildi diyor fakat herhangi bir aktivasyon mail'i gelmiyor. Sitede aktivasyon e-mail'i üye olmasanız bile gönderiliyor rastgele bi e-mail ile denendiğinde de aynı sonucu veriyor, sistemden bir karşılaştırma yapılmıyor yani.

Abonelik başvurusu yaptığımız bayiye gittiğimizde BLU yeni bir sistem ve bayi olarak bizimde pek bilgimiz yok deniliyor, müşteri hizmetleri 18 dakika bekletmesine rağmen müşteri temsilcisine bağlamıyor.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuzcan S.
  21 Şubat
  01:11

  Bağlanmıyor müşteri temsilcisine !!

 • Oğuzcan S.
  02 Kasım
  18:04

  Hala çözüm bulunamadı

 • 31 Ekim
  14:36

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 30/10/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 30 Ekim
  15:27

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.