D-Smart Net Bizimle Dalga Geçiyor!

Mustafa Ş. |

1 ay önce evime D-Smart Net bağlatmak için bize en yakın bayiye gittim. Sözleşme yapıp internetim bağlandı. D-Smart Blu giriş yaptığımda izleme sıkıntısı yaşadım. D-Smart'ı aradığımda sözleşmeniz tarafımıza ulaşmadı dedi. Bunun üzerine bayiyi aradım bilgileri kontrol edip sözleşmeyi gönderdiklerini söylediler.

Aradan 10 gün sonra internetim kesildi. D-Smart Net sözleşmeyi hala almadığı için iptal etmiş ve ceza turası gelebilirmiş. Bunun üzerine bayiye gittim tekrar sözleşme yaptım ve 3 gün sora
D-Smart Net'i aradım sözleşme hala gönderilmemiş. Bayiye gittim bayi gönderildi dedi ve bayinin yanında D-Smart Net'i aradım. Bayiyle konuşulduktan sonra sözleşmenin aslında gittiği ve D-Smart Net'in işlem yapmadığı öğrenildi!

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Personel Davranış Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  14:34

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu üzerine iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır.

  Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 05 Aralık
  13:39

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.