18 Ekim 2016

D-smart Net Bitmeyen Nakil İşlemi

05.10.2016 tarihinde nakil işlemi için başvurdum. 7 iş günü içerisinde naklimin tamamlanacağı söylenmesine rağmen aynı gün 24.10.2016'da randevu mesajı geldi. Konuyla alakalı en az 6 kere şikayet oluşturmama rağmen D-Smart'tan her seferinde kayıt oluşturulduğunu konuyla alakalı Türk Telekom'a bilgi verildiği söylendi. Bugünkü konuşmamda kontratı feshettiğim takdirde 1024 TL para ödemem gerektiği bilgisi verildi. Hem kontrat yaptığımız hizmeti bana veremiyor hem de ayrılmak istediğimde 1024 lira kontrat fesih bedeli isteniyor. Hiç cevap verme tenezzülünde bulunmayın ben yazımın altına sizin standart şikayet cevabınızı yapıştırırım. Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. bla bla bla... Adamlar cevap yazma tenezzülünde bile bulunmuyorlar.

Orçun 223 Okunma

Cevaplar

 • Orçun10 Kasım 2016

  bugün 10 Kasım internetim hala bağlanmadı bugün 35 gün oldu

 • Orçun02 Kasım 2016

  İnternetim hala bağlanmadı ve hiçbir gelişme yok bile bile dolandırılmaya devam ediyoruz

 • D-Smart Net Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 01.11.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Orçun24 Ekim 2016

  İnternetimi bağlamak için 24 üne randevu vermişlerdi. Bugün Türk Telekom servisi eve geldiğinde benim adresimin fiber internet olduğunu benim internetimin yalın ADSL olduğunu ve bağlantı yapamayacağını söyledi ve bağlamadan çekti, gitti. Dsmartla en az 6 kere görüşmeme rağmen kimse bana sizin adresiniz fiberi destekliyor paketinizi değiştirmemiz lazım demedi. Şimdi bi daha Türk Telekom'un insafına kaldık ne zaman randevu verirse bi daha bekleyeceğiz kesinlikle D-Smart almayın alt yapısı olmayan şirkete kesinlikle kontrat yapmayın komisyonculuktan hiçbir farkı yok. Rezalet rezalet. İnternetin ne zaman bağlanacağını buraya tekrar yazarım.

 • Orçun24 Ekim 2016

  24 une randevu vermişlerdi. bugün Türk Telekom servisi eve geldiğinde benim adresimin fiber internet olduğunu ve bağlantı yapamayacagını söyledi ve baglamadan cekti, gitti. Dsmartla en az 6 kere gorusmeme rağmen kimse bana sizin adresiniz fiberi destekliyor paketinizi değiştirmemiz lazım demedi. Simdi bi daha Türk Telekom'un insafına kaldık ne zaman randevu verirse bi daha bekliyecegiz kesinlikle D-Smart almayın alt yapısı olmayan sırkete kesinlikle kontrat yapmayın komısyonculuktan hiçbir farkı yok. Rezalet rezalet. Bu arada beni aramıs olmaları hiçbir yarar saglamadı. çözüm yok sadece bos konuşma.

 • D-Smart Net Temsilcisi18 Ekim 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön