D-Smart Net Bir Haftadır İnternete Bağlanamıyoruz!

Onur E. |

İnternete yaklaşık bir haftadır bağlanamıyoruz. D-Smart Net Teknik servisi arayıp arıza kaydı bıraktık ama önce modeminiz bozuktur dediler, başka modemle denedim dediğimde o zaman santralden kontrol edeceğiz size döneceğiz dediler. 2 gün geçtikten sonra tekrar aradık, 2 gün geçtiği için size dönmemiz gerekiyordu arkadaşlar dönmek üzeredir biraz daha bekleyin dediler, 2 gün daha bekledik, arayan soran yok.

Teknik servise ulaşmak için az 20 dakika korkunç bir müzik eşliğinde " şu an bütün müşteri temsilcilerimiz başka bir aboneye hizmet vermekte" sözünü dinliyoruz, bugünse teknik servis "yurtdışı bağlantımızda sorun var" diye otomatik mesaj dinletip kapatıyor, ulaşmak mümkün değil.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur E.
  30 Aralık
  00:07

  evet aradılar, ama değişen bir şey yok, modeminiz bozuk değiştirin diyorlar, modemi d-smart bayisine götürüp test ettirdik, modemde sorun olmadığını söylediler.

  şimdi arayıp arayıp, modemin arayüzünden kullanıcı adı ve şifre bölümüne girin diyip bu bilgileri tekrar tekrar yazdırıyorlar, sonra yine bağlanmayınca, modeminiz bozuk diyorlar, modem bozuk filan değil, hattımızda da problem yok, adsl ışığı yanıyor, sadece internete bağlanamıyoruz, yani port'la veyahut kullanıcının d-smart merkezinde tanınmaması dolayısıyla internete giremiyoruz, sorun orada burada değil.

  sonuç: 1 aydır internet yok, d-smart çözüm üretmeye çabalamıyor bile, kullanıcı adı şifre yaz'dan başka bir çözümünüz yok mu?

 • 23 Aralık
  11:04

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Onur E.
  13 Aralık
  13:46

  bu şirket kadar işini kötü yapıp bir de üstüne sözünü tutmayan şirket görmedim. Arıza kaydı alıyorlar ve 2 gün içinde sizi geri arayacağız diyorlar, ama arayan soran yok, tekrar arıyoruz, tekrar biz size döneceğiz diyorlar yine arayan soran yok.
  Tabii bu konuşmaları yapmak için de her seferinde en az 20 dakika boş boş müzik dinletiyorlar ki bir insana ulaşalım derdimizi anlatalım.

  D-Smart Net, almayın aldırmayın!