D-Smart Net Bir Haftadır İnternet Bağlantısı Yok.

Tolga Elif K. |

D-Smart Net ile yaptığım görüşmelerde sürekli ip alamadığımızı ve uzman bir elektrikçi çağırıp ankastreyi kontrol ettirmemizi söylüyorlar. İki defa elektrikçi çağırdım, tesisatta hiçbir problem olmadığını söylediler. Daha sonra tekrar D-Smart ile yaptığım görüşmelerde defalarca modem kurulumu yaptık ama yinede sorun giderilemedi.

1 haftadır İnternet yok ve boşu boşuna faturasını ödemek zorunda kalıyorum. Bu duruma bir an önce çözüm bulmalarını istiyorum mağduriyetim giderilemediği taktirde tüketici haklarına başvuracağımı bildiririm.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga Elif K.
  01 Mayıs
  17:06

  Tarafima hicbir sekilde olumlu donus yapılmıyor. Her seferinde modem kurulumu yapiyorlar. D smart oyalamaktan baska hicbirsey yapmiyor. Sorunuma gun icinde cozum bulunmaz ise yasal haklarimi kullaranak hakkinizda sikayette bulunacagim. 1 haftadan fazla oldu internetim yok. Bu kadar sorumsuzluk olamaz

 • Tolga Elif K.
  30 Nisan
  14:22

  hiçbir şekilde memnun değilim. bir an önce sözleşmenin bitmesini bekliyorum

 • 29 Nisan
  14:15

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da bilgi@smileadsl.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.