04 Ağustos 2016

D-Smart Net Bir Ayda Gerçekleşemeyen İnternet Nakil İşlemi!

Nakil talebini bir aydan uzun bir süre önce iletmemize rağmen hala gerçekleşmedi. Ekip cep telefonundan bir kere arayıp ulaşamayınca tekrar arama zahmetine girmediği gibi aradıkları numara da geri aranmıyor. Müşteri hizmetlerini aradığımızda ise "nakil bekleyen binlerce abone var! " cevabını alamıyoruz. Marifet başkasının alt yapısını kullanıp ürün satmakta değil, gerekli hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyeti sağlamakta ama D-Smart'ın böyle bir kaygısı olmadığı aşikar.

Şükran 115 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi20 Eylül 2016

    Değerli Abonemiz, Nakil talebinize istinaden 9992051908 hizmet numaralı D-Smart İnternet aboneliğinizin 20.09.2016 tarihinde nakil işlemleri tamamlanmıştır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi04 Ağustos 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön