03 Mart 2015

D-Smart Net Bilgim Olmadan Abonelik Uzatıyor!

Bundan bir yıl önce saf gibi TTNET'i bırakıp D-Smart'a geçtim geçmez olaydım sorunlar bitmek bilmedi. En son birkaç ay önce bir baktım ki netim yok. Aradım neymiş yeni yasalar gereği iptal ettik aboneliğinizi. İyi güzel tekrar aktif edin yok bir hafta sürer yok evrak gönderin dedik iptal ettiniz madem TTNET'e geçelim. Ceza ödeyeceğiz mi dedik. Yok biz iptal ettiğimiz için ödemezsiniz dediler.

Bugün D-Smart TV'den fatura geldi 21,03 bu ney diye aradım bir ay önce aboneliğinizi 24 ay uzatmışsınız dedi. Yuh dedim 1 ay önce yakamı sizden zor kurtardım üstüne aboneliğimi mi yenilemişim. Arkadaşlar geri dönüş yapacaklarmış bekliyoruz ama diğer şikayetimde kimse dönmedi bunda da dönmezler.

Ahmet 120 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet10 Haziran 2015

    Evet yukarıda da belirttiğim gibi D-Smart internette beni mağdur ettikten sonra şimdi de verdikleri hediye D-Smart TV için fatura kesip duruyor. Görüştüm bunu hediye ettiniz dedim interneti sizden aldığım takdirde yok öyle bir şey diyor kendilerinin kampanyalarından kendilerinin haberi yok maalesef. D-Smart 2015"in başlarında habersiz internetimi kesip beni mağdur etti internet cafe işletiyorum ve onun ardından hediye ettikleri TV paketinide haberim olmadan uzattılar. Arayıp neden uzatıyorsunuz ben iptal ettim interneti dedim, TV paketinide uzatma gibi bir isteğim olmadı kayıtlarınıza bakın dedim peki o zaman haklısınız ceza alınmayacak diyerek görüştük ama sonrasında fatura çıkarmaya devam ettiler ve şimdi de iptal için uğraştırıyorlar. Ben beni mağdur eden bir firmanın ürününü neden uzatayım 24 ay hem de kayıtlarınız var mı ispat edin dedim haklısınız tamam diyen firma şimdi zorluk çıkarıyor bir sorun yok diyor. Siz demiyor musunuz görüşmelerimiz kayıt altında bakın görüşmelerimize o zaman.

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Mart 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön