D-Smart Net Bilgim Dışında Başlatılan Abonelik!

Sibel Kartal G. |

26.07.2013 tarihinde başladığı iddia edilen D-Smart internet aboneliği tarafıma ait değildir. Tarafımdan herhangi bir ıslak imza atılmış veya telefon üzerinden onay verilmiş değildir.
Adresime gelinerek herhangi bir kurulum yapılmış değildir. D-Smart Net sistemlerinde adı geçen telefon numarası ve adres bilgisi tarafıma ait olmamakla beraber, aboneliğin başladığı iddia edilen tariflerde yurt dışında bulunmaktaydım. Buna göre; bilgim, onayım ve ıslak imzam olmadan böyle bir aboneliğin nasıl başlatıldığını öğrenmek istiyor ve konunun derhal çözülmesini ve başta Necip oğlu Hukuk Bürosuna olmak üzere tarafıma "ıslak imzalı olarak" borcu yoktur yazısının derhal gönderilmesini ısrarla talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sibel Kartal G.
  13 Ocak
  16:39

  Sayın D-Smart,

  kamuya açık alanlarda bir şikayet sürecini de yönetememekle aczinizi gösteriyorsunuz. Ben diyorum ki, adres, telefon numarası ve imza bana ait değil, siz diyorsunuz ki görüşme kaydında onay verdiğiniz görülmüştür. Eh, haliyle görüştüğünüz dolandırıcı ben Sibel'im diyecek ve onaylayacak... Ben Sibel değilim deseydi zaten bu abn. Lik olmazdı. Asıl sorun bana mail olarak gönderdiğiniz sözleşmedeki imza meselesi. Daha önce de dediğim gibi o imza bana ait değil. Sizin hangi teknik ekibiniz o imzayı hangi Sibel hanıma imzalattı acaba? İmzalatırken kimlik kontrolü yapmadı mı? Bundan sonraki süreci Mahkemede halledeceğiz. Sonucu tüm kamuya duyurmaktan da geri kalmayacağım...

 • 12 Ocak
  16:56

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 25/07/2013 tarihinde yapılan görüşme kayıtlarınız incelenmiş olup onayınız doğrultusunda aboneliğinizin başlatıldığı ve modemin tarafınıza teslim edildiği tespit edilmiştir.

  26/07/2013 tarihinde D-Smart internet aboneliğinizin aktivasyonu tamamlanmıştır. D-Smart İnternet sözleşmenizin 3.1.11. maddesinde yer alan “İşbu Sözleşme kapsamında, Internet Servis Sağlayıcılığı hizmetlerinin alınabilmesi için gerekli olan Binaiçi alt yapı ve tesisatın hizmetin sağlanmasına hazır halde bulundurulmasından ABONE sorumludur. Aksi halde, hizmetlerin sağlanamamasından PLATFORM sorumlu tutulamaz.” bilgisine istinaden altyapı kaynaklı sorunlara müdahale edilemediği hususunu bilgilerinize sunarız.

  Kısa süre içerisinde e-posta adresinize sözleşmenizin gönderimi sağlanacaktır. Hukuk bürosu ile irtibata geçerek faturalarınızı ödemenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Sibel Kartal G.
  06 Ocak
  13:31

  Şimdi D-Smart demiş ki,

  "En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. " ama bu bir hikâye. çünkü Benin şikayetimle ilgili herhangi bir inceleme talep kaydı oluşturmadılar. Tek yaptıkları ıslak imzalı sözleşme örneğini göndermek için e-posta adresimi almak oldu. Onu da "hemen gönderemeyiz, birkaç güne kadar ancak gelir" dediler sanki gerçek pullu PTT mektubu gibi... Lakin an itibariyle 12. güne girdik ama elektronik postama gelen bir mail yok. Sorum şudur, hukuk bürosu bana 15/01/2016 tarihine kadar zaman biçmişken D-Smart, hiçbir inceleme kaydı almadan sorunu nasıl çözecek ve beni nasıl bilgilendirecek? Alenen tüm kamunun gördüğü bu ekranlarda verecek bir cevabınız var mı?

 • 30 Aralık
  09:43

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart