D-Smart Net Beni Yanlış Bilgilendirdi

Sadik B. |

D -Smart internet in yaklaşık 14 aylık kullanıcısıyım. İkamet değişikliğim sebebiyle yeni taşınmış olduğum evimde internet kullanamıyorum. İkamet ettiğim binanın yeni olması nedeniyle diğer firmanın alt yapısı kutusunun olmadığı, ve D-Smart müşteri hizmetlerinin konu ile ilgili talebin kendileri tarafından oluşturulduğu, 1 hafta ya da 1ay içerisinde gerekli bağlantıların diğer firma tarafından yapılacağı bilgisini Dilara isminde D-Smart çalışanından aldım.

Konuşma esnasında tarafımdan "Diğer firmaya müracaat etmem gerekirse yaparım", "dilekçe vermem gerekmez mi" sorularına aldığım cevap, hayır gerekmez oldu. Aradan yaklaşık 1 ay geçti tekrar U** adında saygısız biri aradı D-Smart'tan.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sadik B.
  01 Nisan
  16:24

  Sorun hala çözülmedi. Fatura indirimi yapacaklarmış.. Geri dönüş sağlanmadı. Problem devam ediyor. TT alt yapı ankastre kutusu olmadığından hizmet veremiyolarmış. İptal için tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım. 12/02/2014 de nakil için müracaat etmişim. Yaklaşık 2 ay geçti. Bu süre taahüt bozma sebebi değil mi?

 • 14 Mart
  10:37

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da bilgi@smileadsl.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.