D-Smart Net Beni Canımdan Bezdirdi!

Murat O. |

İç hattın arızalı dediler. Değiştirdim. Ustaya 250tl verdim. Yine internete giremiyorum. Bu ne vurdumduymazlık? Bu ne umursamazlık? Size bundan sonra hiçbir şey demiyorum. Yazık size. İnsanlarla dalga geçiyorlar. İlgili birime ilettik geri dönüş sağladık diye ama sorun bir türlü giderilmedi. Teknik servis her türlü bahaneyi uydururuyor. İç hat arızalı bilgisayar arızalı modem arızalı kablo arızalı diye.

Bence sizin hizmetiniz arızalı. İnsanları yanıltıyorsunuz. Taahhüdün var diyorlar. Bir türlü göndermediler.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Modem Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  09:02

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 03/03/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 03 Mart
  14:42

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.