31 Ekim 2016

D-Smart Net Bayilerinin İşini Yapmaması.

Modemimin wireless bağlantısında sorun var başka modem taktığım da sinyalde kalite varken sizin modemi taktığımda 2 metre sonra wifi çekmiyor. Her neyse arızayı tespit edip tarafınıza kayıt oluşturdum. İstediğim bayiden değiştirebileceğim söylendi ve sorun başladı. Bayinizin birinin yanında çalışan elaman anteni yerinden çıkardı. Sonra patron yok dedi beni geçiştirdi. Diğer bayi bunu böyle değişmem bedel yansıtırım ya da 30 TL verin bedelsiz değişeyim diyor fiziksel arıza var dedi geçiştirdi. Diğeri 2 salıya kadar modemim yok değişemem dedi geçiştirdi. E ben Samandıra da oturuyorum Tüm İstanbul'u dolaşacak halim yok. Modemim çalışmıyor. En kısa zamanda yeni bir modemim tarafıma bizzat sizin servisiniz tarafından bugün teslim edilmesi için gereğinin yapılmasını rica ederim.

Volkan 192 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02.11.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi31 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön