D-Smart Net Başvuruda Adres Sorunu!

Kadir B. |

İstanbul'daki evime D-Smart ve D-Smart Net İnternet için başvurdum. İzmir'de ikamet ettiğimi ve bu ürünleri İstanbul'daki kiracılarım için İstanbul'daki adresime almak istediğimi belirttim, İstanbul adresimi verdim. İnternet tesisatı için Telekom aradı ve İzmir'deki adresime bağlantıya geleceklerini söylediler.

Yanlış adrese geldiğini söyledim, işlemi iptal ederek beni D-Smarta yönlendirdiler. D-Smart'ı arayarak adresi düzeltmelerini istedim. Hallettik dediler ancak aynı olay üç kez tekrar etti. Ben, D-Smart ve Telekom bildiğiniz kısırdöngü içine girdik. Nihayet İstanbul'daki adrese bağlantı yapıldı. Modemi kargoyla gönderdiler. Modem hangi adrese geldi sizce? İnternet İstanbul'da Modem İzmir'de..

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Başvuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Haziran
  15:16

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 25/06/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 25 Haziran
  15:00

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.