16 Mart 2013

D-Smart Net Başka Bir İnternet Sağlayıcıya Geçiş Yapmama Rağmen Fatura Gönderdi!

14/03/2013 tarihinde başka bir internet sağlayıcısına geçtim. Fakat eski internet sağlayıcım D-Smart Net firması 01/03/2013 tarihi ile 31/03/2013 tarihi arası faturayı keserek tarafıma göndermiş ve talep etmektedir. Oysaki ben 14 ü itibariyle herhangibir taahüdüm olmayan sözleşmemi iptal ederek başka bir kuruma geçtim. Şimdi hizmet sağlamadığı günlerin de faturasını benden talep ettiği gibi banada bu konu hakkında harhangi bir bilgi vermedi. Hizmet etmediği günler için ne hakla usulsüz benden ücret talep ediyor. Sözleşme sonlanınca o güne kadar olan hizmet bedeli ücretlendirilir. Firma şikayet edemezsin bizi dedi. Paket bu dedi. Biz önden peşin parayı alırız diye bana bilgi verdiler. Şikayetçiyim bu D-Smart Net firmasından. Böyle haksızlık olmaz.

Gökmen 598 Okunma

Cevaplar

  • Gökmen'in Teşekkür Mesajı17 Mart 2013

    sikayetvar.com yetkililerine teşekkür ederim.şikayetim sonrası şikayet ettiğim Dsmart-net firması daha önce göstermediği ilgi alakayı bana göstermiş ve şikayetimi aynı gün dikkate alarak yenibir hizmet faturası düzenleyeceğini belirtmiştir.Hizmet etmediği günlerin ücretini yeni faturadan düşeceğini belirterek bana bilgi vermiştir.Umarım gerekli hassasiyeti bundan sonra hizmet sağladığı diğer müşterileri içinde gösterirler.Göstermiş olduğunuz ilgi alakanız için de hem siz şikayetvar.com yetkililerine hemde şikayetimi dikkate alan Dsamart-net firma yetkililerine tekrar teşekkür ederim.

  • D-Smart Net Temsilcisi16 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 16/03/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön