23 Haziran 2014

D-Smart Net Başarısızlığı Kurum Kültürü Haline Getirmiş Firma!

D-Smart Net ile sorunlarımız henüz kurulum için ettiğim telefon ile başladı. İstediğim Tv yayını+Adsl talebimi 2 defa 45'er dakikalık telefon görüşmesi sonunda anca alabildiler. Zaten ilkinde sinirlerim daha fazla kaldıramayınca kapatmak zorunda kalmıştım.

2. seferde güvenim olmadığından talebimi kendilerine teyit ettirmeme rağmen; kurulum sırasında bu talebimin de yanlış alınmış olduğu ortaya çıktı. Bunu düzeltmelerini istediğimde de, bunun için ayrıca talep girmem gerektiğini ücretinin de internette yazan bedelden 18 TL daha yüksek olduğunu, ayrıca bana telefonda bildirilene ek 90 TL ek kurulum ücreti olduğunu söylediklerinde, talebi iptal edip; kurulumdan vazgeçtim.

Bunun üzerine bana telefon ederek anlaştığımız ücretle, ek ücret ödememe gerek kalmadan kurulumu yapabileceklerini belirttiler. Ertesi gün gerçekten kuruluma gelerek, tv yayını kısmını kurdular. İnternet için de Türk Telekom'un kurulumu yapacağını belirttiler. Gerçekten de ertesi gün TT tarafından arandım, ama adresimin yan blok göründüğünü öğrendim.

Adresi kendilerine D-Smart tarafından bildirilmesi gerektiğini söylediler. Bu basit adresin düzeltilmesi defalarca görüşmemize rağmen tam 3 haftada yapılabildi! Tam bitti derken kurulum sonucunda da bağlantı sağlanamadı. 1 haftadır da bununla uğraşıyorum. Bu arada bağlayamadıkları internetin faturasını da göndermeye utanmadılar!

Alper 111 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi23 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön