D-Smart Net Bana Ait Olduğu Söylenen Modem Üyelik İptalinde İadesi İsteniyor.

Özgün Tuğçe Aytek M. |

1.5 sene önce D-Smart Net'in bana verdiği modem bozuldu. Bunun üzerine müşteri hizmetleri ile görüştüm ne yapabiliriz diye ve müşteri hizmetlerindeki arkadaş modemin taksitlerinin tarafımdan ödenip bittiğini artık modemin bana ait olduğunu ve bundan dolayı sorumluluk alamayacaklarını söyledi. Bunun üzerine üstüne basa basa iki kez bu modem artık tamamen benim iade etmem gerekmiyor değil mi diye sordum ve aynı cevabı aldım. Bugün ise D-Smart Net internetimi başka bir sağlayıcıya geçiş yaptım ancak TV hizmetinden memnun kaldığım için üyeliğimi devam ettirmek istedim. İşlem yapıldıktan sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaş modem iadesi gerçekleştirmem gerektiğini söyledi. Ona daha önce yaşanan durumu anlattım ancak cevap değişmedi. Bozuk modemi kullanmıyorum ve şu an nerede bilmiyorum ne yapabilirim dediğimde 150 TL ceza ödemem gerektiği söylendi. Bu sorunun bir an önce halledilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgün Tuğçe Aytek M.
  27 Eylül
  21:38

  Sizin Müşteri hizmetleriniz bana modem mülkiyetinin bana ait olduğunu 1.5 sene önce söyledi. Hatta kapattırma durumunda sadece dekoder cihazı iade etmemin yeterli olacağını çünkü modemin mülkiyetinin artık bende olduğunu ve modeme bağlı taksitleri tamamladığımı söyledi. Bunu üç kez sordum üçünde de aynı cevabı aldım. Modem bozulunca benim oluyor ancak ben firmanızdan ayrılmam gerektiğinde modemi geri vermemi bekliyorsunuz. Bu sizin iş etiğiniz öyle mi? Ayrıca bu konuşmanın kayıtları mevcut bunu benim kadar siz de iyi biliyorsunuz. Bence o ilgili birim bir kez daha incelerse iyi olur bence...

 • 27 Eylül
  11:11

  Değerli Abonemiz,

  Kullanmış olduğunuz uydu alıcısı kiralama modelinde olduğu için uydu alıcısı kullanım bedeli yansımaktadır. Bu bedel aylık paket fiyatının içine dâhil olan bir ücrettir. Tarafınızdan ek bir ücret alınmamaktadır.

  Modem mülkiyeti D-Smart’a aittir. Sözleşmenizin Ek-1 formunda bu bilgi yer almaktadır.

  Saygılarımızla.

 • 26 Eylül
  19:16

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart