D-Smart Net Bakım Çalışması 3 Gündür Sürüyor!

Esra K. |

Kaç gündür internet bağlantısında sıkıntı var. Bağlantı var ama internet yok. Aradığımızda sorun yok diyorlar,hızınız gayet normal diyorlar. 3 gündür de bakım çalışması olduğu için internet bağlantısı yokmuş.

Arıyor hiç temsilciyle görüşemiyoruz direk bölgenizde bakım çalışması olduğu için vs. lafları. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım.. Paramızla rezil oluyoruz. Bir bakım çalışması kaç gün sürebilir ki? Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz biz! Böyle devam ederse kapattıracağım artık.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mart
  12:15

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 28/03/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Esra K.
  26 Mart
  09:17

  Daha öncede şikayetvar. com aracılığı ile şikayette bulunmuştum. Allah razı olsun(!) d-smart netten dönüş yapıldı ve gün içerisinde sorunumu çözeceklerini arayıp beni teyit ettireceklerini söylediler ama ne arayan var ne de çözüm! Arıyoruz hep aynı bahaneler. Bizden parayı eksik almıyorlar ama. Kendi sitelerine de şikayette bulundum internet üzerinden. Mailime bu sabah gelen cevap takdire şayan bir cevap doğrusu: ''İnternet erişiminde yaşadığınız bağlantı sorunu 24. 03. 2013 tarihi itibari ile sorununuzun giderilmiş olduğu tespit edilmiştir. '' Biz kendi kendimize dertleniyoruz çünkü! Ortada sıkıntı yok ama deli gibi arıyoruz bağlantımız yok 2 haftadır diye! Bu kadar sorumsuzluk olmaz!