10 Kasım 2014

D-Smart Net Bağlantıyı Yapmadı.

10 gün önce D-Smart Net başvurusunda bulundum. Bir gün sonra yetkili bayisi geldi dekoderi kurdu fakat hiç bir bilgilendirme yapmadan çekip gitti. İnternetiniz için aranacak ve mesaj gelecek dedi üç gün sonra mesaj geldi internet modeminin kablo ve fişini takınız taktıktan sonra şifre bekledim, fakat bundan sonra her gün yarım saat D-Smart Net müşteri hizmetleriyle görüştüm. Her görüştüğüm farkı yönlendirme yaptı. Kimi bilgisayarınıza takın kimi TV takın deyip durdular ve onuncu güne geldim henüz internet bağlanamadı. Sonra anlaşıldı ki bununla da şüpheliyim de yalın internet olarak değilde daha önceki iptal ettiğim sabit telefon üzerinden giriş yapılmış. Bunu bana 10 gününde söylüyorlar.

Yaşar 200 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi15 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 11/11/2014 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi10 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön