03 Eylül 2013

D-Smart Net Bağlantımı 10 Gündür Yapmıyor!

D-Smart Net HD uydu alıcısını hemen getirmelerine ve aktive etmelerine rağmen benim için asıl önemli olan internet bağlantımı 10 gündür bin bir çeşit bahaneyle hala bağlamış değiller, verecekleri bir kullanıcı adı ve bir şifre, atla deve değil.

Sözleşmemin iptal edilmesini istiyorum sözleşmemde 7 günde bağlanmazsa sözleşmeyi fesih edebilirsiniz diyor, tüketici mahkemesine vereceğim çünkü ha bugün ha yarın diyerek iptal başvurumu da ötelemeye çalışıyorlar.

Daha üyelik başlangıcında böyle mantıksız müşteri memnuniyetsizliği yaratıyorlar ise ileride ne olur kim bilir, bu yüzden D-Smart'ın yanından geçmemek lazımmış onu anladım.

Tuncay 49 Okunma

Cevaplar

 • Tuncay 04 Eylül 2013

  Geri dönmediler klasik D-Smart taktiği söylemiştim. Bunlar da hiç onur yok yha.

 • Tuncay 03 Eylül 2013

  Gün içerisinde döneceklerini söylediler klasik dsmart geri dönüşü. Bekleyip göreceğiz.

 • D-Smart Net Temsilcisi03 Eylül 2013

  .Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 03.09.2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Net Temsilcisi03 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön