15 Mart 2013

D-Smart Net Bağlantım Sürekli Kopuyor ve Hız Düşüyor!

D-Smart net 18553744 abone numaralı 8 mbit limitsiz (50 gb) olan internetim, son 1-2 aydır dosya
indirirken kopuyor veya normal zamanda 1 mbit olarak sabitleniyor ve internet kesiliyor. Normalde hattım 16 mbit tam destekliyor ve desteklediğinden de eminim çünkü daha önce kullandım, fakat sürekli bir bağlantı kopması ve internet yavaşlaması sorunu yaşıyorum.

Bu sorun yüzünden telefon kablolarımın hepsini yeniledim ve kabloları en kalitelisinden alıp jacklarını bile kendim taktım ama sürekli aynı sorun var. Hattımın 8 mbit olarak tam ayarlanmasını ve tarafımın bilgilendirilmesini istiyorum.

Hayri 247 Okunma

Cevaplar

  • Hayri 16 Mart 2013

    sorunun giderilmesini istediğim halde internet hızımı 5 mbite çekmişler ve internet hızı kendi kafasına göre 1 mbite düşüyor ve 3-5 saat bekledikten sonra geri düzeliyor. 8 mbit olarak tam ayarını yapmamışlar. benim hattım 16 mbit destekliyor, daha önce sorunsuz şekilde başka firma tarafından 16 mbit olarak kulladım. ay başında faturaları gayet güzel hiç aksatmadan kestikleri halde, niye bu insanlar işlerini tam yapmıyorlar ? bir an önce hattımın 8 mbit olarak tanımlanmasını, ayrıca zırt pırt 1 mbite düşmesi sorununun düzeltilmesini ve tarafımın bilgilendirilmesini istiyorum.

  • Hayri 16 Mart 2013

    18553744 numaralı d-smart net internet abonesiyim. benim internet bağlantımda sorun vardı. sorunun giderilmesini istediğim halde internet hızımı 5 mbite çekmişler ve internet hızı kendi kafasına göre 1 mbite düşüyor ve 3-5 saat bekledikten sonra geri düzeliyor. 8 mbit olarak tam ayarını yapmamışlar. benim hattım 16 mbit destekliyor, daha önce sorunsuz şekilde başka firma tarafından 16 mbit olarak kulladım. ay başında faturaları gayet güzel hiç aksatmadan kestikleri halde, niye bu insanlar işlerini tam yapmıyorlar ? bir an önce hattımın 8 mbit olarak tanımlanmasını, ayrıca zırt pırt 1 mbite düşmesi sorununun düzeltilmesini ve tarafımın bilgilendirilmesini istiyorum.

  • D-Smart Net Temsilcisi15 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 15.03.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiş, memnuniyetiniz sağlanmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön