08 Nisan 2013

D-Smart Net Bağlantım Sürekli Kopuyor!

Enteresan bir şekilde bağlantım bazı günler çok iyi iken bazı günler sürekli kopuyor. Özellikle son 1 haftadır doğru düzgün internete bağlanamıyorum. Teknik servisi aradığımda ise daireme kadar gelen bağlantıda bir problem olmadığı, daire içi tesisatımın eski ya da problemli olduğu, elektrikçi çağırarak tesisatımı gözden geçirmemi söylüyorlar. Komik olan şu ki burada bir sürü insan aynı şeyi yazmış, acaba hepimizin mi ev içi tesisatı sorunludur?

Ayrıca diyelim ki gerçekten problem bu, neden 2 hafta gayet rahat internete girebiliyorken ardından 1 hafta boyunca bağlantı sorunu yaşıyorum? Bence buna ya bir çözüm bulursun, yada ben seni terk ederim. Bununla da kalmaz rezilliğini her yerde afişe ederim...

Duygu 39 Okunma

Cevaplar

 • Duygu29 Mayıs 2013

  27.05.2013 tarihinde arandım. Trafikte olduğumu 1 saat sonra tekrar aramalarını rica ettim. Ama kendileri bunun yerine ev telefonumu arayarak telefona çıkan kişiye kendilerini aramam gerektiğini bilgisini vermişler. Böyle saçma sapan bir telefon trafiği dışında hiçbir gelişme yada bilgi aktarımı olmamıştır. Kesinlikle kendilerini aramayı reddediyorum.

 • D-Smart Net Temsilcisi27 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 27/05/2013 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Duygu25 Mayıs 2013

  Kesinlikle kimse tarafından geri dönüş yapılmadı ! Hala zaman zaman aynı sorunu yaşıyorum. Kime bilgi aktarımında bulunuldu acaba hayal mi görüyorsunuz ?

 • D-Smart Net Temsilcisi08 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 08/04/2013 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön