09 Nisan 2013

D-Smart Net Bağlantı Sorunumu Çözmüyor!

D-Smart'tan internet paketi kullanıyorum. İki gündür bağlantım yok. 7 defa aradım ancak teknik servis konusunda Türk Telekom altyapısını kullandıklarını ve bağlantı sorunumun bu şekilde çözüleceğini söylüyorlar.

Türk Telekom ise kapıya kadar gelip sadece bağlantıda sorun yok Smile'ı arayın diyor. Smile tekrar arıza kaydı açınca da Türk Telekom arayıp bizim yapacak birşeyimiz yok diyor.

Smile ise her aramamda size geri dönüş olacak diyor hatta yarım saat diye zaman da veriyor ama kendilerinden geri dönen olmuyor, arayan sadece Türk Telekom onlarda bana ne der gibi cevap veriyor.

Smile'ı her aradığımda farklı biri yarım saat hata bekletip birde modem kurdurtup kapatıyor.

Hasan 31 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi10 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 10/04/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Hasan 09 Nisan 2013

  Sorunumun neden çözülemediğini anladım. 09.04.2013 21.57 deki aramamın Smile ADSL yetkilileri taradından dinlenmesini rica ediyorum. Telefondaki çalışanları güya yardımcı oluyor ama diğer çalışanlar kahkahalarla gülüyor, eğleniyor, birbirleni boğuyor. Bir an kendimi Taksim de bir eğlence merkezinde hissettim. Operatör e bunu söylediğimde diğer müşterilere hizmet verdiklerini söyledi... Tam bu sırada ise bir bayan arkadaş birine: Allah canını almasın, kafanı kırarım senin diyordu. Sanırım firmanın kendine göre çalışanları var.... Yazıklar olsun...

 • Hasan 09 Nisan 2013

  Evet bilgi verildi ve her geçen an rezillik sınırına dayandık. Bugünde sorun çözülemedi, gün boyu 7 defa telefonla modem kurulumu yaptırdılar, her seferinde aaaa yine mi gelmedi bağlantı dediler. O kadar. Yukarıda detaylı bilgide sanırım bu aaaaa lardan birisi olsa gerek. Bugüne kadar böyle ilgisiz ve müşterisine ciddiyetsiz yaklaşan bir firma daha görmedim. Artık aramak ta istemiyorum. Eğer ilgilenen birileri varsa üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum, taahhütlü aboneyim ama bu yaptıklarından sonra gerekirse mahkemeye bile başvuracağım. Hizmet alamıyorum para ödüyorum...

 • D-Smart Net Temsilcisi09 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, 09.04.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön