Yetiş I. Teşekkür Mesajı

1.10.14 itibari ile türk telekom yetkilileri gelip sorunumu çözmüş bulunmaktadır

D-Smart Net Bağlantı Sorunumu Çözemedi!

Yetiş I. |

12.09.2014'te taşınma sureti ile internet naklimi sağladım ve o tarihten beri sistemde aktif olarak internet kullanıcısı olarak görünmeme rağmen internet bağlantım halen gerçekleştirilemedi. Arkadaşlar benden teyit almadan bağlantımı fibere çevirmişler. Ancak taşındığım yerde fiber alt yapı desteklenmediği için de kendi yaptıkları hata yüzünden 10 günü aşkındır internet bağlantı sorunu yaşamaktayım.

Defalarca aramama rağmen hala sorunum çözülebilmiş değil. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde arıza kaydını oluşturduklarını ancak tabii ki(!) kullanmadığım internet hizmetinin de ücretini ödeyeceğimi tarafıma bildirdiler. Şu an ayrılmak için taahhütümün bitmesini bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yetiş I.
  02 Ekim
  08:11

  1.10.14 itibari ile türk telekom yetkilileri gelip sorunumu çözmüş bulunmaktadır

 • Yetiş I.
  29 Eylül
  10:45

  29.09.2014 itibari ile türk telekom yetkilisi aradı ve 17 gündür benim internet bağlantı sorunumla ilgilendiklerini ancak hala bağlantı sağlayamadıklarını çünkü d smart tarafından verilen bağlantımın halen fiber olarak gözüktüğünü, her arıza kaydında d smarta bildirdiklerini ancak d smartın işlemimi gerçekleştirmemesi nedeni ile de hala çözmediklerini tarafıma bildirmiştir. Hatta d smart müşteri hizmetlerine bağlantımın FTPX V3 limitsiz olarak gözüktüğünü bildirmemi, yeterli gelmezse ulaşabilmeleri için kendi numaralarını vermemi bildirmişlerdir. Bunun üzerine d smart yetkisili ile görüştüğümde daha önce 17 kez yaptıkları gibi yine arıza kaydımın alındığını ve sorunumun 48 saat içinde çözüleceği(!) bilgisini vermişlerdir.
  Not: kasım da taahhüdüm doluyor.

 • Yetiş I.
  26 Eylül
  08:56

  26.09.2014 itibari ile halen sorunum çözülemedi

 • 25 Eylül
  12:25

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da bilgi@smileadsl.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.