D-Smart Net Bağlantı Sorunumla İlgilenmiyor Topu Telekom'a Atıyor!

Güray Y. |

D-Smart Net'ten 3 aylık 8 Mbit'e kadar yalın internet aldım. İlk 1 ay sorunsuz çalıştı. Yaklaşık 2 haftadır saatte yaklaşık 10-20 kere kopuyor. Hiçbir şekilde kullanılabilir durumda değil. Ping süreleri 70 ms'nin altına düşmüyor ve santrale oldukça yakınım. İnternet hızı 2 Mbit'i göndermede, 0.05 mbit gibi komik bir rakamı da almada geçmiyor.

Telefonla aradığımda sorunun bina içi tesisatla alakalı olduğu söylendi ancak bina içinde tesisat yok, yan binanın önündeki kutudan 2 kablo direk dairedeki modeme geliyor. O kutu da çürük durumda ve telefonda söylediğimizde Türk Telekom'a bildirmeniz gerekiyor biz bakmıyoruz denildi.

Şu an hiçbir şekilde işlem yapmıyorlar günlerdir kullanamıyorum mağdurum.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  13:45

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 29/07/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır.

  Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 29 Temmuz
  10:08

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.